سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

قیمت و خرید دستگاه ماساژور جی فایو (G5)

قیمت و خرید دستگاه جی فایو

از دستگاه های بسیار معروف و نام آشنایی که این روزها برای لاغری در کلینیک ها و مراکز زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه ماساژور جی فایو است. دستگاه ماساژور جی فایو از سال ۱۹۵۷ بعنوان یک سیستم فوق العاده و منحصر بفرد شناخته شده است که  توانست در صنعت زیبایی، فیزیوتراپی و صنایع پزشکی تحول بزرگی را بوجود آورد. دستگاه ماساژور جی فایو مزایای زیادی را برای سلامت بدن بوجود می آورد که از جمله این مزایا میتوان به: گردش خون بهتر، کاهش وزن و سم زدایی، کاهش مایعات اضافی بدن، سرعت بخشیدن به تخلیه سم های موجود در بدن، درمان سلولیت، افزایش جریان خون و در نتیجه احیای پوست و ماساژ بدن بدون خونریزی، برش و همچنین ماساژ بدون استفاده از سوزن را نام برد.

دستگاه G5 و تاثیرات آن برای ورزشکاران و ماساژ قبل از مسابقه

دستگاه G5 بهترین ماساژ را قبل از مسابقه برای ورزشکاران انجام می دهد.ماساژ قبل از مسابقه یک قسمت مهم،مفید از آمادگی یک ورزشکار برای مسابقه را بازی می کند و می تواند با کمک به آماده سازی بدن برای پاسخگویی به خوایته های یک ورزشکار مانند:

  • افزایش فعالیت
  • تسهیل عملکرد مطلوب با گرم کردن عضلات
  • بهبود انقباض
  • انعطاف پذیری و حفظ کشش عضلات
  • حفظ حداکثری دامنه حرکت عضلات

برای یک ورزشکار مفید باشد.

ماساژ قبل از مسابقه G5 درمانی سریع و نیرومند را ارائه می دهد که معمولا بین 20 دقیقه تا 1 ساعت قبل برگزاری مسابقه انجام می شود و زمان انجام ماساژ بین 15 تا 30 دقیقه می باشد که بخش بسیار مهمی در گرم کردن ورزشکار برای مسابقه و نمایش بهترین عملکرد عضلات در حین فعالیت سنگین مسابقه را ایفا می کند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

معرفی مزایای بسیار زیاد دستگاه G5 جی فایو:

 

1-سلولیت را کاهش می دهد.

2-گردش خون را بهبود و افزایش می بخشد.

3-مایعات و موارد زائد و سموم اضافی بافت را تخلیه می کند.

4-بافت پوست را بهبود می بخشد و باعث شادابی پوست و شفافیت و روشنایی پوست می شود.

5-تنش عضلانی را به شدت کاهش می دهد که به دنبال آن درد را کاهش می دهد.

6-بهترین ماساژ ورزشی برای ورزشکاران را ارائه می دهد.

 

عملکرد دستگاه G5 (جی فایو):

 

دستگاه G5 از یک تکنیک ابتکاری که در سراسر جهان ثبت اختراع شده است استفاده می کند.

این سیستم همزمان سه فشار را بر بدن ایجاد می کند:

1-کوبه ای یا ضربه ای   

2-لرزشی 

3-حرکت دورانی یا چرخشی

همچنین دستگاه G5 همزمان به ۵ جهت مختلف فشار وارد میکند (بالا،پایین،چپ،راست و حرکت دورانی) که به همین دلیل به دستگاه G5 شناخته می شود.

 دستگاه لاغری جی فایو،دستگاهی است که در تمام سالن های لاغری و باشگاههای ورزشی مورد نیاز است و مورد استفاده قرار می گیرد.شاید کمتر سالن لاغری باشد که بدون دستگاه جی فایو برای مراجعه کنندگان به عمل لاغری بپردازد.تاثیر دستگاه جی فایو و اهمیت این دستگاه برای هیچ کس پوشیده نیست و در سالیان متمادی در میان دستگاههای بی شمار لاغری جای خود را پیدا کرده است و به یک دستگاه غیر قابل جایگزین و غیر قابل چشم پوشی تبدیل شده است.

در واقع دستگاه جی فایو یک مکمل لاغری برای تمام دستگاههای لاغری به حساب می آید،بطوریکه چربی های انباشته شده در زیر پوست که توسط دستگاههای لاغری( نظیر فارادیک،کویتیشن و ال پی جی ) شکسته می شوند و خرد می شوند،توسط دستگاه جی فایو به بیرون از بدن منتقل می شوند و باعث خارج شدن چربی های شکسته شده از طریق منفذهای پوستی خواهد شد.همچنین با افزایش گردش خون و افزایش اکسیژن در محل مورد نظر باعث فیلتر کردن و بهبود ظاهر پوست و شفافیت پوست و همچنین باعث از بین رفتن چین و چروک های پوست می شود که از همین طریق باعث جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری می شود.

 

 

عمق ماساژ:

عمق ماساژ دستگاه G5 بسیار زیاد است و دستیابی به این عمق با هیچ روش دیگری امکان پذیر نیست.ماساژ با دست به هیچ عنوان به عمق ماساژ با دستگاه G5 نزدیک نخواهد شد و عمق دستگاه جی فاو بسیار بیشتر از ماساژ درمانی با دست می تواند داشته باشد.

 

لاغری با دستگاه G5 جی فایو :

 

بیش از 85 درصد زنان امروز درگیر سلولیت هستند.بسیاری از مردم تصور می کنند که داشتن سلولیت به عنای چاقی و اضافه وزن است که اینطور نیست.بسیاری از افراد لاغر نیز دارای سلولیت هستند.

بیشتر افراد فوائد قابل مشاهده درمان با دستگاه جی فایو را در همان جلسات ابتدایی مشاهده می کنند و تاثیر خوب این دستگاه را در بدن خود مشاهده می کنند.

دستگاه جی فایو به تنهایی یک درمان کامل لاغری نیست،اما برای کاهش سلولیت،تخلیه مایعات،مواد زائد و سموم مضر از بافت های بدن و سم زدایی هنگامی از با دستگاههای دیگر مانند فارادیک و ترمودرمی ترکیب شوند اثر بسیار زیادی در لاغری افراد خواهد داشت.همانطور که در مقالات مربوط به فارادیک گفته شد،دستگاه فارادیک در متلاشی شدن چربی های ذخیره شده بسیار موثر است و دستگاههای G5 و ترمودرمی در خارج کردن چربی های متلاشی شده از بدن بسیار کارامد و موثر عمل خواهند کرد.با شکستن چربی های انباشته شده و خارج کردن آنها از بدن امکان برگشت اضافه وزن از بین خواهد رفت و لاغری فرد را به ارمغان خواهد آورد.

 

دستگاه جی فایو برای بهبود عملکرد عضلات ضعیف:

 

ماساژ G5 هم سیستم گردش خون و هم سیستم لنفاوی شما را تحریک می کند و بهبود می بخشد.

سیستم گردش خون شما،خون تازه حاوی اکسیژن و مواد مغذی را به منطقه تحت درمان وارد می کند و به رشد و ترمیم بافت بدن شما کمک می کند.

افزایش اکسیژن و مواد مغذی باعث بهبود ظاهر و بافت پوستی و بهبود کارایی عضلات مشود.

ماساژ جی فاو برای کمک کردن به این روند،جریان خون محلی را افزایش می دهد.سیستم لنفاوی شما مایعات حاوی مواد مضر را به اطراف بدن شما منتقل می کند و در این انتقال،تعداد زیادی گلبول سفید خون برای از بین بردن باکتری ها و ویروس ها و همچنین آنتی بادی ها برای محافظت در برابر بیماری ها را به ارمغان می آورد.در این انتقال مواد مضری مانند ضایعات،باکتری ها،سموم و ویروس ها را جارو میکند تا آنها را از خون شما دور نگه دارد و این مواد را به سمت غدد لنفاوی منتقل می کند تا تسویه و پاکسازی شوند.دستگاه G5 این روند را تسریع می کنند تا مواد زائد و سموم از بدن خارج شوند.

 

.خرید دستگاه ماساژور جی فایو:

 

برای خرید دستگاه ماساژور جی فایو دقت داشته باشید که هر برندی که به شما معرفی شد را خریداری نکنید. برخی از برندهای دستگاه ماساژور جی فایو از کیفیت بالایی برخوردار هستند که برای خرید باید به سراغ این برندها بروید. قبل از خرید دستگاه ماساژور جی فایو از فروشنده بخواهید تا دستگاه را تضمین شده و با گارانتی به شما تحویل دهد زیرا دستگاهی که گارانتی نداشته باشد را نمیتوانید به نمایندگی برای تعمیر بسپارید و باید هزینه زیادی را برای تعمیر آن بپردازید. سایت هایلایف تجهیز انواع دستگاه ماساژور جی فایو را بصورت تضمین شده و از بهترین برند های روز دنیا  به سراسر کشور عرضه میکند.

یکی از دستگاه هایی که تا کنون برای لاغری ابداع و معرفی شده است ماساژور جی فایو G5میباشد. ماساژور جی فایو G5 یکی از تجهیزات شناخته شده در صنعت فیزیوتراپی میباشد که تاثیر آن در لاغری ثابت شده و از مزیت های زیادی برخوردار است. دستگاه ماساژور جی فایو میتواند با سری های مختلفی که بر روی آن نصب میشود چربی های نقاط مختلف بدن را از بین ببرد و به کاهش وزن و همچنین بهبود پوست کمک زیادی کند. وزش یکی از روش های تایید و همچنین پیشنهاد شده از سوی پزشکان برای لاغری میباشد اما ورزش کردن نمیتواند موجب از بین رفتن سلولیت شود. دستگاه ماساژور جی فایو G5 برای شکست و از بین بردن سلولیت از بهترین دستگاه حال حاضر جهان محسوب میشود. اما با استفاده از ماساژور جی فایو G5چه واکنش و عملی در بدن اتفاق می افتد؟ با استفاده از این دستگاه اول از هر چیز سلولیت و همچنین ذخایر چربی بدن به مرور شکسته میشود. بعد از مدتی استفاده از ماساژور جی فایو G5پوست صاف شده و گردش خون نیز به مراتب افزایش می یابد. یکی دیگر از واکنش های بدن به این دستگاه حجیم شدن عضلات میباشد و بدن به فرم خوبی دست خواهد یافت.

مزایای ماساژور جی فایو G5:

 

در برخی از روش های لاغری موضعی ممکن است برش هایی در بدن ایجاد شود که این موضوع میتواند باعث خونریزی و همچنین باقی ماندن جای زخم شود اما لاغری با ماساژور جی فایو G5هیچگونه خونریزی نخواهد داشت. لاغری در مدت زمان کوتاه از مزایای دستگاه ماساژور جی فایو میباشد. این دستگاه نسبت به سایر روش ها میتواند در مدت زمان بسیار کوتاهتری نتیجه بخش باشد و اولین علائم کاهش وزن با استفاده از ماساژور جی فایو G5 بعد از ۳ الی ۴ جلسه استفاده مشهود خواهد بود. استفاده از ماساژور جی فایو G5 هیچگونه محدودیت سنی ندارد و فرد در هر سنی که باشد میتواند از این دستگاه بدون آنکه مشکلی برای او بوجود آید استفاده نماید. هزینه استفاده از ماساژور جی فایو G5 قابل مقایسه با روش های دیگر لاغری نیست و از روش های لاغری ارزان قیمت محسوب میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()