سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

قیمت و خرید دستگاه فارادیک

قیمت و خرید دستگاه فارادیک

دستگاه ها و تجهیزات زیادی به صنعت زیبایی معرفی شده اند که یکی از آنها دستگاه فارادیک است. دستگاه فارادیک چیست؟ دستگاه فارادیک از دستگاه های مختص لاغری میباشد که میتواند چربی های اضافه موجود در بدن را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرد و نه تنها در یک بخش از بدن بلکه توسط آن میتوان چربی های تمام نقاط بدن را از بین برد. دستگاه لاغری فارادیک از پدهایی بر روی بدن برخوردار است که این پدها با ارسال پالسهای الکتریکی موجب شکسته شدن و خرد شدن چربی ها میشوند. معمولا افرادی که به دنبال لاغری در کوتاه مدت هستند از دستگاه لاغری فارادیک استفاده میکنند و از زمان معرفی این دستگاه نیز کارایی و عملکرد خوب و مثبت آن ثابت شده است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه فارادیک | دستگاه لاغری فارادیک

دستگاه فارادیک چگونه باعث لاغری می شود؟

 

دستگاه لاغری فارادیک با ایجاد پالس الکتریکی در بازه فرکانسی علمی معین و انتقال این پالس های الکتریکی به نقاط مورد نظر باعث تخریب چربی های انباشته شده و بهم چسبیده می شود.بعد از متلاشی کردن بافت های چربی و خرد شدن چربی های سفت شده،آنها را از طریق منفذهای پوستی خارج می کند.

استفاده مداوم و منظم از دستگاه فارادیک باعث خردتر و خردتر شدن چربی ها می شود که با تعریق روزانه از بدن خارج می شوند.

دستگاه فارادیک می تواند چربی های داخل بدن از جمله چربی اطراف روده و داخل شکم را حل کند و باعث متلاشی شدن چربی ها در نواحی داخلی بدن می شود.

در دستگاه فارادیک،پالس الکتریکی(فرکانس پالس الکتریکی طوری طراحی شده اند که با فرکانس خاص و معین که با آزمایشات علمی مشخص شده اند،به چربی ها نفوذ کنند) بوسیله پدها که به بدن و نقطه مورد نظر متصل شده است،جریان فارادیک را با فرکانس معین وارد بدن کرده و به ماهیچه ها و عضلات وارد می کند.به دنبال این پالس الکتریکی تارهای عصبی متصل به ماهیچه تحریک شده و باعث منقبض کردن ماهیچه ها می شوند.انقباض و انبساط عضلات و ماهیچه ها باعث افزایش گردش خون در ماهیچه ها می شود.

دستگاه لاغری فارادیک

***افزایش گردش خون باعث افزایش انتقال اکسیژن به عضله و نیز افزایش میزان مواد غذایی مغذی به ناحیه عضله می شود که بر اثر افزایش اکسیژن و مواد مغذی باعث بهبود ظاهر عضله و شفافیت رنگ پوست و با استفاده منظم باعث از بین رفتن چین و چروک ها و ترک های ایجاد شده روی پوست (مانند ترک های بعد از زایمان و امثال آن) از بین رفته و ناحیه مورد نظر ظاهر زیبایی بدست می آورد.

فارادیک یک شبیه ساز ورزش می باشد و نام دیگر آن استیمولاتور است، که با قرار گرفتن بر روی عضله،عضله را وادار به انقباض و انبساط می کند (عملی که حین ورزش بر روی عضلات اتفاق می افتد.) تا جایی که چربی انباشته شده متلاشی شده و شکسته شود و عمل سلولیت انجام شود.

در واقع اثری که در حین اتصال و استفاده دستگاه فارادیک بر روی بدن دارد همان اثر ورزش هست با این تفاوت که در استفاده از دستگاه فارادیک نیاز به تحرک و حرکت خاصی ندارد و فرد نشسته یا دراز کشیده از فواید دستگاه فارادیک برخوردار می شود.

 

بطور کلی برای اثرات دستگاه فارادیک به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

 

-افزایش گردش خون 

-افزایش اکسیژن عضله (باعث شفافیت رنگ پوست خواهد شد)

-افزایش مواد معدنی مغذی برای عضله (باعث بهبود وضعیت ظاهر عضله خواهد شد.)

-تحریک سلولهای عصبی (نورون ها) که موجب حس خوشایندی برای فرد خواهد شد.

-دستگاه لاغری فارادیک برای انقباض عضلات جریان مایع لنفی (غدد لنفاوی) را افزایش می دهد و به از بین بردن مواد زائد کمک فراوانی می کند.

-سفت شدن عضلات شل شده مانند سینه ها باعث فرم دهی و سفت شدن عضلات شده و باعث جوان شازی پوست و به تاخیر انداختن روند پیری می شود.

-عمل سلولیت در بدن را افزایش خواهد داد.

-کاهش وزن و کاهش سایز

-کاهش درد مفاصلی 

-دستگاه لاغری فارادیک برای ماساژ 

-ریکاوری عضلات بعد از فشار تمرین برای ورزشکاران

-فیزیوتراپی عضلات آسیب دیده

-ترمیم تاندوم های آسیب دیده

-کاهش درد مفاصلی که دچار کشیدگی شده اند.

 

 

خرید دستگاه فارادیک

خرید دستگاه فارادیک به دلیل اینکه این دستگاه اثر بخشی کوتاه مدتی دارد بسیار بالا است و اکثر مراکز زیبایی و کلینیک ها از آن بهره میبرند. برای خرید دستگاه فارادیک بعد از آنکه دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید باید به گارانتی آن نیز توجه کنید. برخی افراد بدون آگاهی و در نظر گرفتن گارانتی اقدام به خرید دستگاه فارادیک میکنند که همین موضوع مشکلاتی را برای آنها بوجود می آورد. با خرید دستگاه فارادیک از سایت هایلایف تجهیز دستگاه لاغری فارادیک مورد نظر خود را بصورت گارانتی دار که شرکت های معتبری نیز گارانتی آنرا بر عهده گرفته اند دریافت خواهید کرد.

از دستگاه هایی که قادر است تا با ارسال پالس های الکتریکی به نقاط مختلف بدن باعث شکست سلولیت و در نهایت کاهش وزن شود دستگاه فارادیک میباشد. دستگاه فارادیک با تحریک ماهیچه های بدن باعث شکل گیری آنها میشود. دستگاه فارادیک بر خلاف سایر دستگاه ها میتواند به جای کاهش وزن، کاهش سایز را به همراه داشته باشد و همین ویژگی باعث تمایز آن با سایر دستگاه ها شده است. دستگاه فاردایک به پد هایی مجهز میباشد که هر یک از این پدها نسبت به نظر پزشک به نقاط مختلف بدن متصل میشوند. بعد از اتصال این پد ها به بدن پالسهای پارادیک به نقاط مختلف بدن ارسال میشوند. پالس های ارسال شده از طریق دستگاه باعث انقباض عضلات شده و حس آرامش بخشی را برای فرد به وجود می آورند. استفاده مکرر از دستگاه باعث میشود تا وزن فرد در مدت زمان مشخصی به نتیجه دلخواه و مطلوب برسد.

فواید دستگاه فارادیک

دستگاه فارادیک این امکان را بوجود می آورد تا فرد بدون اینکه به ورزش کردن نیاز داشته باشد به فرم دلخواه خود برسد. تنها کافی است تا فرد بر روی تخت دراز کشیده و سپس پد های دستگاه لاغری فارادیک به او متصل شوند تا روند کاهش وزن انجام شود. دستگاه فارادیک همچنین قادر است تا تنها یک بخش از بدن را تحت تاثیر قرار داده و به فرم دلخواه برساند. از فواید دستگاه فارادیک بهبود ظاهر ماهیچه ها میباشد. دستگاه فارادیک میتواند روند انتقال اکسیژن و همچنین خون رسانی به ماهیچه ها را تسریع کند که این موضوع میتواند در شکل دادن به ماهیچه ها نقش موثری داشته باشد. همچنین انقباضی که بواسطه استفاده از دستگاه فارادیک ایجاد میشود میتواند حالت بهتری را برای ماهیچه ها بوجود آورد و در فرم دهی آنها نقش داشته باشد. پوست نیز تحت تاثیر استفاده از دستگاه فارادیک حالت بهتری پیدا خواهد کرد و رنگ بهتری پیدا میکند. دفع مواد زائد از خون نیز از دیگر فواید دستگاه فارادیک به شمار میرود. برای خرید دستگاه فارادیک میتوانید فروشگاه هایلایف تجهیز یکی از فروشگاه های فعال در زمینه عرضه انواع تجهیزات لاغری و پزشکی را انتخاب نمایید.

بهترین دستگاه های لاغری و دستگاه لاغری فارادیک را از  هایلایف تجهیز بخواهید. هایلایف تجهیز بصورت تخصصی در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات تناسب اندام و لاغری فعالیت می کند و بهترین مشاور بمنظور خرید دستگاه مناسب و ایده ال برای شما میباشد.

دستگاه فارادیک‌

افزایش وزن یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردم با آن مواجه هستند و نه تنها تناسب اندام و زیبایی ظاهری را تحت تاثیر قرار میدهد بلکه در سلامت فرد نیز نقش بسیار موثری دارد و موجب شده تا بیماریهای گوناگونی هر یک از اعضای بدن را درگیر کند. همین موضوع نیز باعث شده تا افرادی که با مشکل چاقی و افزایش وزن روبرو هستند به دنبال راهکارهایی برای کاهش وزن خود باشند. دستگاه های لاغری بهترین گزینه برای کاهش وزن هستند و تا کنون نیز دستگاه های گوناگون و متعددی وارد بازار شده اند که میتوان از طریق آنها نتایج بسیار خوبی را در تناسب اندام کسب نمود. از انواع دستگاه های پر کاربرد این روزها که بهترین نتایج را نیز ایجاد کرده است میتوان به دستگاه فارادیک اشاره نمود. دستگاه فارادیک از دستگاه هایی که با ارسال امواج و بهتر است بگوییم پالس های الکتریکی میتواند ماهیچه ها را تحریک کرده و به مروز باعث شکل گیری و البته لاغری آنها شود. دستگاه فارادیک برای افرادی  بسیار مناسب است که زمان و تمایل چندانی به ورزش کردن ندارند و با این روش به راحتی میتوانند وزن خود را کاهش دهند. دستگاه فارادیک از کاربرد های متعددی همچون تقویت و بهبود ماهیچه های بدن که زمان طولانی استفاده نشده اند، شکل دهی و تناسب و همچنین زیبایی اندام، بهبود ماهیچه های شکم بعد از زایمان و کاهش سایز تنها یک عضو و نقطه از بدن برخوردار میباشد.

خرید دستگاه فارادیک  و بهره مندی از فواید آن

با خرید دستگاه فارادیک و کاربرد آن فواید زیادی بر بدن ایجاد خواهد شد. یکی از فواید ایجاد شده با خرید دستگاه فارادیک  و استفاده از آن میتوان میزان خون رسانی به بدن را تا حد زیادی افزایش داد. این افزایش خون رسانی باعث میشود تا اکسیژن و مواد غذایی مورد نیاز بدن تامین شود و البته مواد زائد نیز از ماهیچه ها حذف گردد. این عمل که در تعداد جلسات متعددی اباید صورت گیرد موجب شکل دهی و زیبایی ماهیچه ها و عضلات گردد. تغییر در ماهیچه ها همچنین تغییر در  عروق خونی را نیز در پی دارد که منجر به بهتر شدن رنگ پوست خواهد شد. یکی دیگر از فواید و مزیت هایی که با خرید دستگاه لاغری فارادیک ایجاد میشود کاربرد آسان آن است. این دستگاه به راحتی قابل استفاده است و فرد میتواند با استفاده از این دستگاه به راحتی  فواید آن بهره مند شود. با خرید دستگاه فارادیک  همچنین هزینه های شما نسبت به برخی روش های لاغری کاهش می یابد زیرا هزینه های این  روش به مراتب پایینتر از دیگر روش ها میباشد. برای خرید دستگاه فارادیک از میان بهترین برندها و مدل ها آن هم با بهترین قیمت پیشنهاد میکنیم تا با کارشناسان هایلایف تجهیز تماس حاصل نمایید.

دستگاه فارادیک‌

چه مدت طول میکشد تا دستگاه فارادیک تاثیر خود را بگذارد؟

 هر دستگاهی که تا کنون برای لاغزی ابداع شده است بر اساس ساختار خود مدت زمان متفاوتی را برای تاثیر گذاری نیاز دارد. زمان تناسب اندام و لاغری با دستگاه فارادیک نیز متفاوت میباشد. تعداد جلساتی که برای فرد در نظر گرفته میشود بر اساس شرایط فرد متفاوت میباشد. هر چه فرد به چربی سوزی و تناسب اندام بیشتری نیاز داشته باشد در نتیجه باید تعداد جلسات بیشتری نیز برای او در نظر گرفته شود. اما به  طور معمول و برای نتیجه دهی بهتر این جلسات از ۴ تا ۶ هفته به طول خواهد انجامید. همچنین  در هر جلسه نیز بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان نیاز است. در کل همه چیز به شرایط فرد بستگی دارد و اگر نیاز  باشد باید تعداد جلسات و همچنین زمانی که  در هر جلسه نیاز است افزایش یابد.

آیا استفاده از  دستگاه فارادیک عوارضی را بوجود می آورد؟

یکی از سوالات پر تکراری که بسیاری از مردم قبل از استفاده از دستگاه فارادیک مطرح میکنند این است که آیا این دستگاه عوارضی را نیز در پی دارد یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم که استفاده از دستگاه فارادیک هیچگونه عوارضی را در پی ندارد. این دستگاه در صورتی که زیر نظر کارشناسان و پزشگ مورد استفاده قرار گیرد و اصول استفاده از آن بخوبی رعایت شود هیچگونه  عوارضی را نیز در پی نخواهد داشت.

فروش دستگاه فارادیک بصورت غیر حضوری و به سراسر کشور

اگر به فروشگاه ها، شرکت ها و مراکز عرضه دستگاه فارادیک دسترسی ندارید پیشنهاد  میکنیم تا از روش های غیر حضوری بهره مند شده و  خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید. در حال حاضر فروش دستگاه فارادیک بصورت غیر حضوری و به دو روش مختلف انجام میشود که دیگر شما را با هیچگونه محدودیتی مواجه نخواهند کرد. یکی از روش هایی که برای فروش دستگاه فارادیک در نظر گرفته شده است  روش فروش تلفنی میباشد. در روش فروش تلفنی میتوانید با کارشناسان فروشگاه تماس حاصل نموده و پس از دریافت مشاوره و کسب اطلاعات کامل خرید خود را انجام دهید. اما  فروش دستگاه فارادیک به روش دیگری یعنی اینترنتی نیز انجام میشود که بهترین روش برید خرید دستگاه فارادیک محسوب میگردد. در فروش دستگاه فارادیک بصورت اینترنتی شما بعنوان خریدار مشخصات کاملی از دستگاه را مشاهده خواهید کرد و بر اساس اطلاعاتی که به دست می آورید میتوانید خرید خود را انجام دهید. انواع دستگاه های فارادایک در فروش اینترنتی وجود دارند که با مقایسه آنها با یکدیگر به راحتی میتوانید بر اساس نیاز خود بهترین دستگاه را انتخاب نمایید.

قیمت دستگاه فارادیک را چه عواملی تعیین میکنند؟

از آنجایی که قیمت دستگاه فارادیک همواره برای مشتری اهمیت بسزایی داشته است باید به عواملی که در قیمت این دستگاه ها تاثیر گذار هستند توجه داشته باشید . قیمت دستگاه فارادیک متناسب با برند آن و حتی مدل متفاوت است. نباید انتظار داشته باشید که قیمت دستگاه فارادیک در برندهایی که از کارنامه خوبی از زمان ورود خود به کشور برخوردار هستند با برندهای نامعتبر یکسان باشد. قیمت دستگاه فارادیک در برندهای معتبر و همچنین برخی مدل های آنها با برندهایی که کیفیت آنها تعریف چندانی ندارد یکسان نیست و مطمئنا باید هزینه بیشتری را برای خرید آنها پرداخت نمایید.  همچنین در قیمت دستگاه فارادیک خدمات  پس از فروش، کمبود برخی مدل ها در بازار و نوسانات ارزی نیز به دلیل وارداتی بودن دستگاه لاغری فارادیک تاثیر گذار هستند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()