سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه ماساژور جی فایو (G5)

از دستگاه های بسیار معروف و نام آشنایی که این روزها برای لاغری در کلینیک ها و مراکز زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه ماساژور جی فایو است. دستگاه ماساژور جی فایو از سال ۱۹۵۷ بعنوان یک سیستم فوق العاده و منحصر بفرد شناخته شده است که  توانست در صنعت زیبایی، فیزیوتراپی و صنایع پزشکی تحول بزرگی را بوجود آورد. دستگاه ماساژور جی فایو مزایای زیادی را برای سلامت بدن بوجود می آورد که از جمله این مزایا میتوان به: گردش خون بهتر، کاهش وزن و سم زدایی، کاهش مایعات اضافی بدن، سرعت بخشیدن به تخلیه سم های موجود در بدن، درمان سلولیت، افزایش جریان خون و در نتیجه احیای پوست و ماساژ بدن بدون خونریزی، برش و همچنین ماساژ بدون استفاده از سوزن را نام برد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید دستگاه ماساژور جی فایو

برای خرید دستگاه ماساژور جی فایو دقت داشته باشید که هر برندی که به شما معرفی شد را خریداری نکنید. برخی از برندهای دستگاه ماساژور جی فایو از کیفیت بالایی برخوردار هستند که برای خرید باید به سراغ این برندها بروید. قبل از خرید دستگاه ماساژور جی فایو از فروشنده بخواهید تا دستگاه را تضمین شده و با گارانتی به شما تحویل دهد زیرا دستگاهی که گارانتی نداشته باشد را نمیتوانید به نمایندگی برای تعمیر بسپارید و باید هزینه زیادی را برای تعمیر آن بپردازید. سایت هایلایف تجهیز انواع دستگاه ماساژور جی فایو را بصورت تضمین شده و از بهترین برند های روز دنیا  به سراسر کشور عرضه میکند.

یکی از دستگاه هایی که تا کنون برای لاغری ابداع و معرفی شده است ماساژور جی فایو G5میباشد. ماساژور جی فایو G5 یکی از تجهیزات شناخته شده در صنعت فیزیوتراپی میباشد که تاثیر آن در لاغری ثابت شده و از مزیت های زیادی برخوردار است. دستگاه ماساژور جی فایو میتواند با سری های مختلفی که بر روی آن نصب میشود چربی های نقاط مختلف بدن را از بین ببرد و به کاهش وزن و همچنین بهبود پوست کمک زیادی کند. وزش یکی از روش های تایید و همچنین پیشنهاد شده از سوی پزشکان برای لاغری میباشد اما ورزش کردن نمیتواند موجب از بین رفتن سلولیت شود. دستگاه ماساژور جی فایو G5 برای شکست و از بین بردن سلولیت از بهترین دستگاه حال حاضر جهان محسوب میشود. اما با استفاده از ماساژور جی فایو G5چه واکنش و عملی در بدن اتفاق می افتد؟ با استفاده از این دستگاه اول از هر چیز سلولیت و همچنین ذخایر چربی بدن به مرور شکسته میشود. بعد از مدتی استفاده از ماساژور جی فایو G5پوست صاف شده و گردش خون نیز به مراتب افزایش می یابد. یکی دیگر از واکنش های بدن به این دستگاه حجیم شدن عضلات میباشد و بدن به فرم خوبی دست خواهد یافت.

مزایای ماساژور جی فایو G5

در برخی از روش های لاغری موضعی ممکن است برش هایی در بدن ایجاد شود که این موضوع میتواند باعث خونریزی و همچنین باقی ماندن جای زخم شود اما لاغری با ماساژور جی فایو G5هیچگونه خونریزی نخواهد داشت. لاغری در مدت زمان کوتاه از مزایای دستگاه ماساژور جی فایو میباشد. این دستگاه نسبت به سایر روش ها میتواند در مدت زمان بسیار کوتاهتری نتیجه بخش باشد و اولین علائم کاهش وزن با استفاده از ماساژور جی فایو G5 بعد از ۳ الی ۴ جلسه استفاده مشهود خواهد بود. استفاده از ماساژور جی فایو G5 هیچگونه محدودیت سنی ندارد و فرد در هر سنی که باشد میتواند از این دستگاه بدون آنکه مشکلی برای او بوجود آید استفاده نماید. هزینه استفاده از ماساژور جی فایو G5 قابل مقایسه با روش های دیگر لاغری نیست و از روش های لاغری ارزان قیمت محسوب میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()