سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

دستگاه فارادیک

دستگاه ها و تجهیزات زیادی به صنعت زیبایی معرفی شده اند که یکی از آنها دستگاه فارادیک است. دستگاه فارادیک چیست؟ دستگاه فارادیک از دستگاه های مختص لاغری میباشد که میتواند چربی های اضافه موجود در بدن را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرد و نه تنها در یک بخش از بدن بلکه توسط آن میتوان چربی های تمام نقاط بدن را از بین برد. دستگاه فارادیک از پدهایی بر روی بدن برخوردار است که این پدها با ارسال پالسهای الکتریکی موجب شکسته شدن و خرد شدن چربی ها میشوند. معمولا افرادی که به دنبال لاغری در کوتاه مدت هستند از این دستگاه استفاده میکنند و از زمان معرفی این دستگاه نیز کارایی و عملکرد خوب و مثبت آن ثابت شده است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید دستگاه فارادیک

خرید دستگاه فارادیک به دلیل اینکه این دستگاه اثر بخشی کوتاه مدتی دارد بسیار بالا است و اکثر مراکز زیبایی و کلینیک ها از آن بهره میبرند. برای خرید دستگاه فارادیک بعد از آنکه دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید باید به گارانتی آن نیز توجه کنید. برخی افراد بدون آگاهی و در نظر گرفتن گارانتی اقدام به خرید دستگاه فارادیک میکنند که همین موضوع مشکلاتی را برای آنها بوجود می آورد. با خرید دستگاه فارادیک از سایت هایلایف تجهیز دستگاه مورد نظر خود را بصورت گارانتی دار که شرکت های معتبری نیز گارانتی آنرا بر عهده گرفته اند دریافت خواهید کرد.

از دستگاه هایی که قادر است تا با ارسال پالس های الکتریکی به نقاط مختلف بدن باعث شکست سلولیت و در نهایت کاهش وزن شود دستگاه فارادیک میباشد. دستگاه فارادیک با تحریک ماهیچه های بدن باعث شکل گیری آنها میشود. دستگاه فارادیک بر خلاف سایر دستگاه ها میتواند به جای کاهش وزن، کاهش سایز را به همراه داشته باشد و همین ویژگی باعث تمایز آن با سایر دستگاه ها شده است. دستگاه فاردایک به پد هایی مجهز میباشد که هر یک از این پدها نسبت به نظر پزشک به نقاط مختلف بدن متصل میشوند. بعد از اتصال این پد ها به بدن پالسهای پارادیک به نقاط مختلف بدن ارسال میشوند. پالس های ارسال شده از طریق دستگاه باعث انقباض عضلات شده و حس آرامش بخشی را برای فرد به وجود می آورند. استفاده مکرر از دستگاه باعث میشود تا وزن فرد در مدت زمان مشخصی به نتیجه دلخواه و مطلوب برسد.

فواید دستگاه فارادیک

دستگاه فارادیک این امکان را بوجود می آورد تا فرد بدون اینکه به ورزش کردن نیاز داشته باشد به فرم دلخواه خود برسد. تنها کافی است تا فرد بر روی تخت دراز کشیده و سپس پد های دستگاه فارادیک به او متصل شوند تا روند کاهش وزن انجام شود. دستگاه فارادیک همچنین قادر است تا تنها یک بخش از بدن را تحت تاثیر قرار داده و به فرم دلخواه برساند. از فواید دستگاه فارادیک بهبود ظاهر ماهیچه ها میباشد. دستگاه فارادیک میتواند روند انتقال اکسیژن و همچنین خون رسانی به ماهیچه ها را تسریع کند که این موضوع میتواند در شکل دادن به ماهیچه ها نقش موثری داشته باشد. همچنین انقباضی که بواسطه استفاده از دستگاه فارادیک ایجاد میشود میتواند حالت بهتری را برای ماهیچه ها بوجود آورد و در فرم دهی آنها نقش داشته باشد. پوست نیز تحت تاثیر استفاده از دستگاه فارادیک حالت بهتری پیدا خواهد کرد و رنگ بهتری پیدا میکند. دفع مواد زائد از خون نیز از دیگر فواید دستگاه فارادیک به شمار میرود. برای خرید دستگاه فارادیک میتوانید فروشگاه هایلایف تجهیز یکی از فروشگاه های فعال در زمینه عرضه انواع تجهیزات لاغری و پزشکی را انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()