سبد خرید 0

چگونه دستگاه فارادیک دردهای مفاصل را کاهش می دهد؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 16 آذر 1398 در ساعت 14 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

درد و گرفتگی عضلات از مواردی است که باعث می شود فعالیت انسان با اختلال مواجه شود و باعث ناهماهنگی بین حرکات عضلات بدن می شود و زندگی روزمره را مختل می کند و افراد را انجام فعالیت ها باز می دارد. امروزه دستگاه های کاربردی و مفیدی در عرصه پزشکی وارد شده است که کمک می کند چنین معضلاتی را در چند جلسه کاهش داد و یا کاملاً از بین برد.

دستگاه فارادیک چه اثرات مثبتی در پی دارد؟

دستگاه فارادیک از این جمله دستگاه هایی است که اثرات مثبت ذیل را در بدن ایجاد می کند:

  • دردهای عصبی را کاهش یابد
  • اسپاسم عظلات را کاهش می دهد
  • دردهای مزمن دائمی چون دردهای مفاصل را کاهش می دهد.
  • درد های اعصاب سیاتیک،  دیسک کمر، ستون فقرات و ... را کاهش می دهد و یا از بین می برد.
  • کمک می کند درد انواع آرتروز تسکین یابد.

دستگاه فارادیک با استفاده از تنس، تحریک الکتریکی اعصاب را از طریق پوست بوجود می آورد و باعث می شود، دردهای عضلات کاهش پیدا کنند. از نظر پزشکی استفاده از دستگاه فارادیک  را به بیماران خود توصیه می کند و از مزایای متعدد دستگاه فارادیک برای بهبود بیمار بهره می گیرد. با توجه به نظرات پزشکان، دستگاه فارادایک هیچ گونه عوارض جانبی را برای بیماران و استفاده کنندگان ندارد ولی همواره باید در نظر داشت که باید با رعایت استانداردهای دستگاه و برنامه پزشک استفاده کرد تا استفاده بیش از اندازه و غیر اصولی صدماتی را به عضلات و مفاصل بوجود نیاورد.

تنسی که در دستگاه وجود دارد باعث می گردد اثرات تسکین و توقف درد عضلات را در پی داشته باشد و موجب می شود پالسفرکانس بالا رفته و ترشح اندروفین بدن افزایش پیدا کند و احساس درد که به وسیله آن پخش می گردد، کاهش پیدا کند.

شما عزیزان می توانید دستگاه فارادایک را از فروشگاه اینترنتی های لایف خریداری کنید و از فواید آن برای تسکین درد عضلات بدن استفاده کنید و آسایش را برای خود محیا نمائید.

چگونه دستگاه فارادیک دردهای مفاصل را کاهش می دهد؟

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()