سبد خرید 0

دستگاه فارادیک قاتل چربی های بدن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 16 آذر 1398 در ساعت 15 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برای لاغری و از بین بردن چاقی می توانید از دستگاه فارادیک استفاده کنید و از پدهایی که جریان الکتریکی را عبور می دهد کمک گرفته و عضلات موضعی چربی را در مناطق متعدد بدن از بین برد و با استفاده منظم و با برنامه از دستگاه فارادیک به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.

دستگاه فارادیک باعث می شود چربی سوزی بدن به صورت اصولی صورت بگیرد و فشار بیش از اندازه ای به تمام عضلات وارد نشود و اندامی که فاقد چربی می باشند، بیش از اندازه درگیر نشوند و افت ماهیچه ای پیدا نکنند.

سهولت گردش خون توسط دستگاه فارادیک

دستگاه فارادیک موجب می شود گردش جریان خون به راحتی صورت گیرد و انتقال اکسیژن و مواد غذایی بدون اختلال در میان ماهیچه ها عبور کنند و بتوانند مواد زائد را به سهولت از بین ببرند و عملکرد بهتری را برای ماهیچه ها  رقم بزنند. دستگاه فارادیک ماهیچه ها را منقبض می کند و گرفتگی هایی که ماهیچه ها با آن درگیر می باشد را تحریک می کند و کمک می کند سلول های عصبی نورون به بهترین شکل فعالیت خود را ادامه دهند و حس خوبی را برای فرد بوجود آورد.

اثرات منفی استفاده بیش از اندازه دستگاه فارادیک

اگر بیش از اندازه از دستگاه فارادیک  استفاده شود اثرات منفی را برای فرد بوجود می آورد. بارزترین اثر منفی دستگاه فارادیک، گرفتگی عضلات را بر روی عضلاتی که بیش از اندازه از دستگاه بر روی آنها استفاده شده است را بوجود می آورد. همچنین در برخی از موارد که به ندرت اتفاق می افتد، دستگاه فارادیک اثرات منفی چون سرگیجه، سر درد و کمر درد را برای فرد بوجود می آورد.

 دستگاه فارادیک اورجینال را می توانید از فروشگاه هایی که انواع دستگاه های ماساژور و لاغری را عرضه می کنند، خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی های لایف به صورت تضمین شده دستگاه فارادیک را برای خرید قرار داده است.

دستگاه فارادیک قاتل چربی های بدن

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()