سبد خرید 0

آیا دستگاه فارادیک چربی ها را به طور کامل از بین می برد؟

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 16 آذر 1398 در ساعت 14 : 28 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

عملکرد دستگاه فارادیک که به عنوان دستگاه لاغر کننده در مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می گردد به شرح ذیل می باشد:

دستگاه فارادیک با استفاده از پدهایی که به همراه دارد جریان الکتریکی کنترل شده ای را به مناطقی که در آنجا از پد استفاده شده است، منتقل می کند و انقباض عضلات را بوجود می آورد و با این کار باعث سهولت گردش خون و انتقال سریع و راحت اکسیژن و مواد غذایی به کل بدن می گردد و چربی سوزی را برای فرد ایجاد می کند.

طول درمان چربی سوزی توسط دستگاه فارادیک

استفاده از دستگاه فارادیک طول درمان مشخص دارد تا بتوان به نتیجه دلخواه دست یافت به همین خاطر نیاز است که در هر جلسه بین 30 الی 40 دقیقه، با مشورت پزشک انجام داد. همچنین استفاده از  دستگاه فارادیک را می توان در 4 ، 5 جلسه طی 6 الی 8 هفته برگزار کرد و بعد از اتمام جلسات، مجدداً بعد از سپری دو، سه هفته یکبار از دستگاه فارادیک استفاده نمود تا بتوان چربی سوزی را به تناوب و بدون فشار بیش از اندازه و عوارض انجام داد.

تناسب اندام با دستگاه فارادیک

دستگاه فارادیک چربی سوزی را برای فرد انجام می دهد امّا باید به صورت مداوم، جلسات کوتاه اما در مدت زمان طولانی، چرا که اگر به یکباره چربی سوزی را برای عضلات بدن انجام داد باعث می شود، دستگاه فارادیک عوارضی را برای شخص بوجود آورد و چاقی مجدداً به شخص باز گردد ولی اگر به آهستگی فرایند استفاده از دستگاه فارادیک را انجام دهید حتماً به تناسب اندام دلخواه خود خواهید رسید و به لاغری طولانی مدت دست پیدا خواهید کرد.

تناسب اندامی که توسط  دستگاه فارادیک به آن دست پیدا می کنید کمک می کند عملکرد ماهیچه های شما دچار گرفتگی و اختلال نشود و چربی سوزی عضلات به صورت اصولی و متناوب صورت گیرد و لاغری موضعی را بدون عوارض جانبی برای شخص بوجود آورد و دستگاه عصبی نیز عملکرد بهتری را از خود نشان دهد.

آیا دستگاه فارادیک چربی ها را به طور کامل از بین می برد؟

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()