سبد خرید 0

کاربرد ماساژور جی فایو و نحوه تاثیرگذاری آن بر بدن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 6 آذر 1398 در ساعت 15 : 36 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از انواع ماساژوهایی که امروزه برای لاغری و تناسب اندام در باشگاه ها و سالن های زیبایی و همچنین در منازل کاربرد بسیار زیادی دارد دستگاه ماساژور جی فایو میباشد. ماساژور جی فایو از دستگاه هایی است که میتواند با ارسال پالس به نقاط مختلف بدن باعث شکست سلولیت شده و در نتیجه وزن را تا حد زیادی کاهش دهد. ماساژور جی فایو از دستگاه های کاملا جمع و جور و کوچک میباشد که به راحتی توسط یک نفر حمل میشود و همین موضوع آنرا به یکی از دستگاه های محبوب تبدیل کرده است. ماساژور جی فایو پالس های خود را از طریق چند سری به بدن فرد منتقل میکند و به مرور باعث لاغر شدن او میشود. ماساژور جی فایو نه تنها برای لاغری بلکه برای مقاصد درمانی نیز استفاده میشود و میتواند با ایجاد لرزش در بافت های زیر پوست و عضلات باعث سم زدایی بدن شود.

آیا تاثیر استفاده از ماساژور جی فایو دائمی است؟

سوالی که بسیاری از افراد در رابطه با این دستگاه مطرح میکنند این است که آیا تاثیر استفاده از ماساژور جی فایو دائمی است؟ در پاسخ باید بگوییم که اگر در کنار استفاده از دستگاع ماساژور جی فایو رژیم غذایی و همچنین ورزش به صورت مرتب رعایت نشود ماندگاری آن چندان بلند مدت نخواهد بود. برای اینکه بتوانید تاثیر استفاده از ماساژور جی فایو را به خوبی حس کنید باید به صورت دائم ورزش کنید و همچنین رژیم غذایی خود را رعایت نمایید.

چه مدت طول میکشد تا دستگاه جی فایو تاثیرگذاری خود را نشان دهد؟

ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشید که در طول هفته حد اقل باید یک بار از دستگاه ماساژور جی فایو  استفاده کنید و استفاده از دستگاه کمتر از میزان ذکر شده در کاهش وزن شما تاثیری نخواهد داشت. طول درمان با استفاده از دستگاه جی فایو معمولا بین ۳ تا ۴ جلسه میباشد. بعد از ۳ الی ۴ جلسه استفاده از دستگاه لاغری جی فایو مشاهده خواهید نمود که وزن و همچنین سایز شما تغییر کرده و مقداری از وزن خود را از دست داده اید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()