سبد خرید 0

دستگاه ال پی جی درمانی غیر تهاجمی برای چاقی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 6 آذر 1398 در ساعت 15 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دستگاه ال پی جی از روش های درمانی غیر تهاجمی است و میتواند در درمان سلولیت در بدن نقش بسیار مهمی داشته باشد. دستگاه ال پی جی بر خلاف دیگر دستگاه ها از طریق ماساژ میتواند باعث کاهش وزن و همچنین تناسب اندام شود. دستگاه ال پی جی از غلطک هایی برخوردار است که این غلطک ها نقش اصلی را در کاهش وزن ایفا میکنند. با ماساژی که از طریق این غلطک ها در نقاط مختلف بدن انجام میشود به مرور سلولیت درمان شده و در نتیجه باعث کاهش وزن و تناسب اندام فرد میشود. دستگاه ال پی جی از محبوس شدن آب اضافی در بدن جلوگیری به عمل می آورد و همچنین گردش خود را تا حد زیادی افزایش میدهد. دستگاه ال پی جی  با جلوگیری از احتباس آب اضافی در بدن و همچنین افزایش گردش خون  در سلامت فرد تاثیر زیادی خواهد داشت.

دستگاه ال پی جی در چند جلسه تاثیر خود را نشان خواهد داد؟

برای لاغری با دستگاه ال پی جی معمولا یک دوره پ۱۰ تا ۲۰ جلسه ای در نظر گرفته میشود که مدت زمان هر جلسه نیز بین ۳۰ تا ۳۵ دقیقه به طول خواهد انجامید. البته تعداد جلساتی که برای لاغری با دستگاه ال پی جی  تعیین میشود نسبت به شرایط فرد متقاضی متفاوت خواهد بود و ممکن است این مدت زمان افزایش و یا کاهش یابد. برای اینکه متقاضی بتواند بهترین نتیجه را برای کاهش وزن با این دستگاه دریافت نماید بهتر است تا در هفته دو تا سه جلسه از این دستگاه استفاده نماید.

دستگاه ال پی جی از دستگاه هایی است که میتواند وزن فرد را البته به شرط آنکه مرتب از این دستگاه استفاده نماید پایین آورد و همچنین رژیم غذایی خود را نیز تغییر دهد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()