سبد خرید 0

کاربرد و فرایند کار دستگاه فارادیک چگونه است

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 6 آذر 1398 در ساعت 15 : 38 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دستگاه فارادیک از دستگاه های لاغری است که با ارسال پالس به ماهیچه ها و همچنین تحریک آنها باعث میشود تا به مرور شکل و فرم مناسبی پیدا کنند. از جمله مزیت هایی که با استفاده از دستگاه فارادیک ایجاد میشود این است که این دستگاه علاوه بر کاهش وزن باعث کاهش سایز نیز میشود. این دستگاه برای افرادی مناسب است که تنها به کاهش وزن خود فکر نمیکنند و تمایل دارند تا به سایز مناسبی نیز دست یابند.

دیگر کاربردهای دستگاه فارادیک

دستگاه فارادیک همانطور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد پالس هایی را به عضلات ارسال میکند که این پالس ها میتوانند عضلات غیر فعال که تا مدت ها تحرکی نداشته اند را به حرکت وادارد. در واقع دستگاه فارادیک علاوه بر شکل دهی به عضلات فعال نقش موثری نیز در فرم دهی به عضلات غیر فعال دارد که جزو مزایای طبی آن محسوب میشود. شکم خانم ها بعد از زایمان فرم بدی پیدا میکند که این موضوع برای آنها چندان خوشایند نیست. دستگاه فارادیک در بهبود ماهیچه های شکم بانوان بعد از زایمان تاثیر زیادی دارد و فرم خوبی را برای شکم ایجاد میکند. دستگاه فارادیک از معدود دستگاه هایی است که برای کاهش سایز تنها در یک نقطه از بدن مناسب است. در صورتیکه فرد تنها تمایل به کاهش وزن نقطه ای داشته باشد این دستگاه بهترین گزینه برای وی محسوب میشود.

فرایند لاغری با استفاده از دستگاه فارادیک

دستگاه فارادیک از پد هایی برخوردار است که این پد ها به نقاط مختلف بدن متصل شده و سپس دستگاه پالس هایی را به عضلات ارسال میکند. ارسال پالس باعث تحریک عضلات و همچنین منقبض شدن آنها خواهد شد. با تکرار این عمل در طی جلسات مختلف به مرور کاهش وزن و در نتیجه فرم گرفتن عضلات اتفاق خواهد افتاد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()