سبد خرید 0

نحوه لاغری و فایده استفاده از دستگاه فارادیک

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 1 مهر 1398 در ساعت 12 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چندین دستگاه برای لاغری تا کنون ابداع شده اند که یکی از بهترین آنها دستگاه فارادیک میباشد. لاغری با دستگاه فارادیک بواسطه پالس هایی انجام میشود که این پالس ها از طریق پد های دستگاه به عضلات بدن منتقل میشوند. دستگاه فارادیک از چندین پد برخوردار است که هر یک از این پدها به نقاط مختلف بدن متصل میشوند. این پالس ها عضلات بدن را منقبض کرده و باعث تحریک آنها میشوند که نتیجه آن نیز شکل گرفتن عضلات و همچنینکاهش وزن میباشد. دستگاه فارادیک حس آرامش بخشی را برای بدن ایجاد میکند و بیشتر افرادی که تجربه استفاده از دستگاه فارادیک را داشته اند به آرامش بخش بودن آن اذعان کرده اند.

لاغری موضعی با دستگاه فارادیک

دستگاه فارادایک از معدود دستگاه های مناسب برای لاغری تنها یک و یا چند نقطه از بدن میباشد. دستگاه فارادیک همانطور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد از یک سری پد به همراه خود برخوردار است که این پدها به یک نقطه از اعضای مورد نظر فرد وصل شده و میتواند بعد از گذشت چند جلسه باعث کاهش وزن و تناسب اندام همان بخش از بدن شود. برخی از دستگاه های لاغری وزن فرد را به طور کلی و در تمام  قسمت های بدن کاهش میدهند اما دستگاه فارادیک اینگونه نیست و میتواند برای لاغری موضعی بخشی از اعضای بدن مورد استفاده قرار گیرد.

برخی از فواید دستگاه فارادیک

دستگاه فارادیک میتواند در بهبود رنگ پوست بدن نقش مهمی داشته باشد. پالس های ارسال شده به ماهیچه ها باعث انقباض عضلات میشود که این انقباض میتواند تغییر رنگ عروق خونی را به همراه داشته باشد. دستگاه فارادیک قادر است مواد زائد موجود در بدن را از بین ببرد. در واقع دستگاه فارادیک سمومی که در بدن و رگ ها وجود دارد را در طی مدت زمان استفاده از این دستگاه که ممکن است چندین جلسه به طول بینجامد از بین ببرد که این موضوع در سلامتی فرد نقش مهمی را ایفا میکند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()